Školsko Natjecanje u čitanju naglas
Autor: Marija Klarić Brdarić, 23. 10. 2019.

Danas je održano školsko Natjecanje u čitanju naglas. Bilo je prijavljeno 5 učenika, četiri djevojčice i 1 dječak i upravo je taj dječak pobjednik školskog Natjecanja. On je učenik 3. razreda i zove se Noa Matasović. U petak 25. 10. 2019. godine Noa ide u Gradsku knjižnicu i čitaonicu u Vinkovce i ondje će pokušati izboriti odlazak na državno Natjecanje u čitanju naglas koje se održava u Sisku. Prisjetimo se da je prošle godine pobjednica županijskog Natjecanja bila, sada već bivša učenica naše škole, Marija Pranjić. Našem Noi želimo puno sreće i da se vrati s približnim rezultatom kao i prošlogodišnja pobjednica :)