Odlazak u Cjelodnevni boravak za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima
Autor: Marija Klarić Brdarić, 10. 12. 2019.

Učenici drugog i trećeg razreda naše škole odlučili su razveseliti korisnike Boravka, Gradskog društva Crvenog križa Županja, i to baš 6. prosinca, dakle na blagdan sv. Nikole.

Na satima lektire izrađivali su čizmice koje su napunili različitim slasticama i grickalicama te su ih darovali korisnicima. U Boravak je otišlo 8 učenika trećeg razreda, a vodile su ih pedagoginja Marina Šarić te knjižničarka Marija Klarić Brdarić. Bilo je jako lijepo, Noa Matasović je korisnicma pročitao poglavlje iz knjige s kojim je osvojio 2. mjesto na državnom Natjecanju u čitanju naglas, zatim su im učenici otpjevali pjesmu o sv.Nikoli, a na kraju smo svi i zaplesali. Budući da se učenici naše škole uvijek osjećaju ugodno i lijepo, odlučili smo da ćemo se ubrzo opet vratiti i uživati :)

U GALERIJI možete pogledati fotografije s našeg susreta.