Uskrsna radionica u GKŽU
Autor: Marija Klarić Brdarić, 5. 4. 2019.

Učenici drugog razreda ponovno su bili gosti Gradske knjižnice u Županji. Sudjelovali su na radionici povodom Uskrsa te su izrađivali veeeeeeelike i male pisanice.

Učenici drugog razreda ponovno su bili gosti Gradske knjižnice u Županji. Sudjelovali su na radionici povodom Uskrsa te su izrađivali veeeeeeelike i male pisanice. Bilo nam je jako zabavno i zanimljivo, domaćini su nas opet radosno primili, a zauzvrat smo mi njima i pjesmice otpjevali. Veliko hvala roditeljima koji su se odazvali i ovaj put te su naše učenike odvezli do Gradske knjižnice. Ondje nas je posjetila i novinarka Branka Galović - Dabić koja je intervjuirala sudionike radinice. Veselimo se sljedećem susretu!