Međuopćinska smotra LiDraNo - scenski izraz 2020.
Autor: Marija Klarić Brdarić, 10. 2. 2020.

Međuopćinska smotra LiDraNo - scenski izraz održana je u OŠ Mate Lovraka u Županji 7. veljače 2020. godine, a naša je škola imala i svog predstavnika u kategoriji pojedničanih izvedbi. Radi se o učeniku trećega razreda Noi Matasoviću koji je izveo monolog. prema djelu Sanje Pilić "Zar baš moram u školu?" i poglavlju "Baš sam sretan". Noa je ostvario vrlo zadovoljavajući nastup te je upućen na Županijsku smotru LiDraNo 2020. Prosudbenu su komisiju činile: Helena Andabaka, OŠ Mitnica, Vukovar - predsjednica, Ivana Zagorac, OŠ Stari Jankovci, Stari Jankovci - član, Vedrana Žutić, OŠ Mitnica, Vukovar - član, Nikolina Burčak, OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar - član, Marina Lar Sabljić, Gimnazija Vukovar - član. Županijska smotra LiDraNo održat će se u ožujku.

Čestitamo Noi i njegovoj mentorici Mariji Klarić Brdarić i želimo im puno uspjeha na Županijskoj smotri.