Dana 19.5. učenici 3. i 4. razreda išli su sa svojim učiteljicama u Zagreb. Razgledali su: Gornji i Donji grad, centar grada, uspinjaču, Crkvu sv. Marka i Kamenita vrata. Posjetili su Muzej iluzija, Katedralu i ZOO vrt. Vratili su se u večernjim satima.
Učiteljica Marija Gašparović

Skip to content