Edukacija djece u području zaštite i spašavanja
Autor: Josipa Antunović, 11. 2. 2020.

Učenici 1. i 2. razreda imali su 6.2.2020. predavanje na temu "Edukacija djece u području zaštite i spašavanja". Nositelj programa je Služba Civilne zaštite, a u predavanju su sudjelovali predstavnici: Civilne zaštite (CZ-a), Crvenog križa (CK-a), Dobrovoljnog vatrogasnog društva (DVD-a), Ministarstva unutarnjih poslova (MUP-a) i Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS-a).

Djeci su prikazane zanimljive edukativne prezentacije o postupanjima kod osnovnih prirodnih nepogoda: potrersa, poplave i požara. Na kraju su svi učenici dobili: Prometnu bojanku i Bojanku o zaštiti i spašavanju.

Fotografije pogledajte u galeriji.

Učiteljica: Sonja Marić