Kreativni likovni natječaj za učenike razredne nastave - "Ja volim mlijeko"
Autor: Dajana Jozanović, 13. 5. 2012.

Povodom Svjetskog dana školskog mlijeka Dukat raspisuje kreativni likovni natječaj „Ja volim mlijeko!“ za učenike prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda osnovnih škola u Republici Hrvatskoj.

Isticanje važnosti pravilne i uravnotežene prehrane, svakodnevne konzumacije mlijeka i mliječnih proizvoda za pravilan rast i razvoj djece školskog uzrasta te poticanje kreativnosti, likovnog izražavanja i stvaralaštva ciljevi su kreativnog likovnog natječaja "Ja volim mlijeko!".

Kreativni likovni natječaj "Ja volim mlijeko!" traje od 2. svibnja do 1. lipnja 2012. godine, a dvanaest izabranih, najkreativnijih radova bit će predstavljeno na izložbi pristiglih radova, na dan obilježavanja Svjetskog dana školskog mlijeka, 26. rujna 2012. godine u Zagrebu.

Autorima dvanaest izabranih radova bit će uručeni bicikli HARO flightline 24, a njihovim razredima Dukat poklon paketi.

Vijest je prenesena s Dukatovih internetskih stranica.