Novo natjecanje u poznavanju prometnih propisa putem Prometne Učilice
Autor: Dajana Jozanović, 27. 9. 2012.

U tijeku je testiranje za novo natjecanje u poznavanju prometne kulture. Da, i ove godine na Prometnoj Učilici čeka nas pravo natjecanje u poznavanju prometne kulture za sve učenike osnovnih škola i osnovne škole u Republici Hrvatskoj. :) Prijavite se sa svojim kor.imenima i lozinkama na adresi http://ucilica.skole.hr/prometna, internetske aplikacije za učenje i provjeru znanja iz prometnih propisa.

U natjecanju će se bodovati pregled poučnih sadržaja i uspješnost u rješavanju vježbi kao i postignuće na osam ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Natjecanje će trajati od 1. listopada (od 12:00 sati) do 30. studenoga 2012. (do 12:00 sati), i vrednovati će rezultate ispita i sveukupnu aktivnost u Prometnoj Učilici, rezultate zadataka za vježbanje kao i rezultate na osam zadanih ispita.

Pravila i sve druge informacije objaviti ćemo uskoro.

VAŽNO: Svi bodovi skupljeni u ovoj testnoj fazi, odnosno do ponedjeljka 1. listopada u 11:59:59, biti će izbrisani.