Dan darovitih učenika, 21. ožujka
Autor: Tena Živković, 28. 3. 2013.

Dan je otvorio školski zbor s pjesmom Oda radosti. Na početku je ravnatelj pozdravio sve prisutne i uputio nekoliko riječi. Učenici su nam predstavili ono u čemu su najbolji. Predstavili su se stranim jezikom, pjesmom, plesom, sviranjem, glumom i likovnim izražavanjem.

U području stranog jezika (engleskog) prepoznati su Igor Oršolić 7.r i Mateo Mikolić 5.r. te su se predstavili kratkim igrokazom. Svoju sklonost prema plesu prepoznali smo kod Darija Abramovića 6.r te Monike Mikolić 6.r. Osobito nas je iznenadila lijepim glasom učenica 2.r Marija Pranjić. Klavir je svirala Anna-Marie Gašparović 5.r, a violinu Lucija Plivelić 4.r. Lorena i Ružica Lešić, učenice 4.r nasmijale su nas i zabavile dramskom izvedbom.

Likovnjaci su se pridružili likovnoj radionici s akademskom slikaricom Gordanom Matić te prigodno zajednički oslikali proljetni motiv. U likovnoj radionici su sudjelovali Patrik Madžarević 3.r, Petra Peić 4.r, Vlado Abramović 4.r, Patrik Pejić 5.r, Matej Pauk 6.r i Mateo Abramović 7.r. Posjetio nas je i kipar Antun Ferbežar-Tonča te skupina mladih inovatora.

Ovo je bila i prilika za izlaganje radova učeničke zadruge kao i ostalih uspješnih radova naših učenika. Slike u fotogaleriji ili klikom OVDJE.

Marija Pranjić, učenica 2. razreda