Posjet OŠ "Mijat Stojanović" u Babinoj Gredi
Autor: Marija Klarić Brdarić, 6. 6. 2013.

Učenici četvrtoga razreda naše škole bili su u posjeti kod učenika iz Babine Grede. Susret se zbio 4.6.2013.godine u njihovoj OŠ "Mijat Stojanović". Druženje i suradnja je započela kada smo zajedno išli na terensku nastavu u Gradište i Bošnjake. Po povratku smo naišli u našu školu gdje smo se podružili i sklopili velika prijateljstva. Budući da nam je bilo jako lijepo, odlučili smo se sastati i u Babinoj Gredi.

Krenuli smo u 9:00h u pratnji učiteljice Branke Blažević, knjižničarke Marije Klarić Brdarić te roditelja, kojima se i ovim putem zahvaljujemo što su bili na raspolaganju i što su odvojili svoje vrijeme i tako omogućili prijevoz učenika.

Domaćini su nas dočekali srdačno i radosno! Susret smo započeli radionicom na kojoj smo slikali šarena stabla, a izabrali smo i najbolje. Prvo je mjesto zauzela skupina u kojoj se nalazio naš učenik Vlado Abramović. Drugo je mjesto zauzela skupina u kojoj su bile Lorena Lešić i Maria Vincetić, a treće mjesto učenice Ana Marija Miličić, Lucija Plivelić i učenik Mirko Rskanović. Čestitke!

Nakon umjetničkog izražavanja "bacili" smo se na kviz znanja. U njemu je bilo gradivo četvrtoga razreda, a najbolji su bili naši učenici. U pobjedničkoj skupini "Štitarci" bili su: Maria Vincetić, Ružica Lešić, Stjepan Miličić, Sven Dabić i Lucija Plivelić. Čestitke učenicima, ali i učiteljici Branki!!! Za kraj smo uzeli mikrofone u ruke i zabavljali se uz karaoke i neizostavni ples. Kada smo pogledali na sat, bili smo jako tužni jer je brzo došlo vrijeme rastanka. Dogovorili smo se da ćemo druženja nastaviti i sljedeće školske godine.

Da biste se uvijerili koliko nam je bilo lijepo, zavirite u fotografije koje se nalaze u prilogu.

Fotografije.zip (13.62 MB)
Fotografije1.zip (8.20 MB)