Izlet razredne nastave u Vinkovce
Autor: Dajana Jozanović, 19. 11. 2013.

Bilo je to 11. dan mjeseca studenog... U rano jutro učenici razredne nastave naše škole su krenuli na izlet u Vinkovce.

Prva postaja je bila Gradsko kazalište gdje su gledali predstavu „Grga Čvarak“. Bila je jako zanimljiva. Nakon predstave išli su u Gradsku knjižnicu, Vinkovci gdje su saslušali kratko predavanje o njoj te su je razgledali.

Posjetili su i Vinkovačku televiziju i saznali mnogo o njoj. Znatiželjni osnovnoškolci postavljali su mnogo pitanja. Hrabriji među njima su se i usudili i pročitati par rečenica sa blesimetra iliti podsjetnika. Upoznali su i novinara Josipa te voditelja sportskih vijesti. Vidjeli su i mnogo zanimljivih sprava koji imaju namjenu recimo za snimanje.

Poslije kratke šetnje otišli su na kolodvor, od Vinkovaca do Županje su se vozili šinobusom. U Županju su došli u  16:20 h gdje su se iskrcali iz šinobusa i put prema Štitaru nastavili su autobusom. Vratili su se u 16:30 h. Vjerujem da su se vrlo lijepo proveli!!!

Stella Kobašević, Ivona Živković i Marija Pušeljić (učenice 4.razreda)

Klik na sliku za veći prikaz