Postani fotograf godine!
Autor: Dajana Jozanović, 28. 4. 2010.

Digital Camera Photographer of the Year je natječaj koji ne razlikuje profesionalne ili fotografe amatere.

Primjećuje ljubav prema fotografiji i fenomenalne fotke. Iz tog razloga je i izrastao u jedan od najvećih foto natječaja godine sa više od 100,000 prijavljenih radova koji dolaze iz svih strana svijeta. Ako vas mi ne uvjerimo da probate poslati svoje najkvalitetnije radove možda će vam nagrada od 10,000£ biti bolji poticaj?

Kategorija je dovoljno (10) da se nađete barem u jednoj u koje možete poslati po 10 fotografija.

Fotografije prošlogodišnjih pobjednika (jedna od mnogobrojnih je iznad ovog teksta) možete pogledati na dolje navedenom linku, a ujedno pročitajte koji su uvjeti natječaja. Sigurni smo da imate  vrlo zanimljive fotografije i zašto ne biste okušali  svoju  sreću :-)  Savjetujemo vam da se registriraju vaši roditelji  jer ukoliko osvojite novčanu nagradu najgore  što vam se može dogoditi da vam ne uplate novac jer ste maloljetni.