Aktualni natječaji - ožujak 2014.
Autor: Dajana Jozanović, 26. 3. 2014.

Zainteresirani učenici svih osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj mogu se prijaviti, ovisno o dobi  ili kategoriji natječaja, na neki od aktualnih natječaja o kojima donosimo više informacija u nastavku. Cilj natječaja je poticanje kreativnosti i inovativnosti kod učenika te podizanje svijesti o određenim prirodnim pojavama ili granama znanosti. To im je omogućeno kroz razne oblike stvaralaštva - likovno, literarno, filmsko, baštinsko, multimedijalno, ...

Potrebno je napomenuti da nekoliko natječaja nije namijenjeno isključivo učenicima: Najljepši školski vrtovi 2014. natječaj je namijenjen školama u Republici Hrvatskoj; Hrvatski festival jednominutnih filmova, Natječaj za kratku priču i SFeraKonski natječaj za ilustraciju svim građanima Republike Hrvatske te Zemlja bez granica 2014. svim zainteresiranima za vođenje radionica ili prezentaciju na Zemlji bez granica 2014.

Više informacija o trenutno raspisanim natječajima može se pronaći na sljedećim poveznicama (pored poveznica je naveden krajnji rok pa prijavu)::

Izvor: www.skole.hr