Dan sjećanja na žrtvu Vukovara
Autor: Klara Živković, 18. 11. 2014.

Povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara, 18.studenoga 2014., učenici su naše škole odali počast poginulim braniteljima paljenjem lampiona ispred spomenika Općine.

Program je vodila vjeroučiteljica Klara Živković koja je okupljene pozvala da otpjevaju prigodnu pjesmu Ne dirajte mi ravnicu. Nakon toga je pročitana pjesma o Vukovaru i stradanjima 1991.godine, a najmanji su zapjevali pjesmu Zahvali. Svi smo se zajednički pomolili i ispred spomenika ostavili zapaljene lampione, oblikujući ih u natpis Vukovar i oblik srca te tako poručujući da i u našoj školi i našim srcima svijetli sjećanje na Vukovar.