Plastičnim čepovima do skupih lijekova
Autor: Marija Klarić Brdarić, 19. 1. 2016.

Naša se škola uključila u hvalevrijednu akciju "Plastičnim čepovima do skupih lijekova" koju organizira "Udruga oboljelih od leukemije i limfoma". Radi se o tome da se oboljelima pomaže tako da dođu do jako skupih lijekova na taj način što Udruga prodaje čepove. U akciju su se uključili svi razredi kao i svi učitelji Škole. Ukupno je prikupljeno 20 kilograma čepova smiley te su poslani na adresu Udruge. Akcija se nastavlja i dalje te ovim putem pozivamo sve da nam se pridruže.

Više o samoj Udruzi i akciji možete pogledati na njihovoj službenoj internetskoj stranici http://www.uoll.hr/uoll/index.php