Obilježili smo Svjetski dan učitelja...
Autor: Josipa Antunović, 6. 10. 2016.

Svake godine se 5. listopada obilježava Svjetski dan učitelja. Taj dan se odaje priznanje za njihov nesebičan rad i trud i sasvim sigurno svi imamo želju izreći HVALA.

Vrijedni Knjižničari naše škole danima su marljivo radili kako bi se zahvalili svojim učiteljima te su im izradili čestitke i napisali zahvalu:

Dragi naši učitelji i drage naše učiteljice,

najprije Vam se želimo zahvaliti na obrazovanju, trudu i strpljenju koje nam pružate!

Hvala Vam što nas učite da se radom i trudom može stići do željenog cilja, da vjerujemo u vlastite ideje i sebe, budemo hrabri, obazrivi jedni prema drugima. Darovali ste nam dragocjeno iskustvo i postavili temelje za sigurnu i sretnu budućnost!

Znamo da je posao učitelja puno više od odlaska na posao, znamo da dajete sve od sebe, prenosite najbolje vrijednosti koje su Vas učili i koje želite dalje zadržati u društvu. Potičete nas da i sami dalje prenosimo ono najbolje.

U novoj školskoj godini Vam želimo puno uspjeha i strpljenja s nama i od srca Vam želimo sretan Svjetski dan učitelja! Vjerujemo da  ćemo zajedničkim trudom savladati sve prepreke i nizati uspjehe! Još jednom veliko hvala!

Vaši Knjižničari