Susret mladeži Crvenog križa
Autor: Josipa Antunović, 16. 12. 2016.

U subotu 10. prosinca 2016.g. u restoranu Kristal u Županji održan je susret mladeži Crvenoga križa povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv alkoholizma, nikotinizma i ovisnosti o drogama (od 15.11-15.12.).

Tim povodom GDCK-Županja organizira kviz Milijunaš na kojem su se pojavile naše učenice, pobjednice gradskog natjecanja u pružanju prve pomoći i treće na regionalnom natjecanju podmlatka Crvenoga križa. Ružica Lešić, Fabiana Mikolić, Lorena Lešić, Kristina Vidović i Marija Vincetić, koja je predstavljala našu školu, na Milijunašu je osvojila 10 dana ljetovanja u Rogoznici za 1 našeg učenika slabijeg imovnog stanja. Ma kvizu je sudjelovalo još 9 osnovnih škola. Bošnjaci i Babina Greda imali su jednak broj bodova kao i Štitar te i iz njihovih po jedan učenik besplatno ide u Rogoznicu. Velika hvala GDCK-Županja što će razveseliti troje djece u ovo božićno vrijeme! Kakav divan dar! Bravo osmašice! Opet su zbog vas naša škola i Štitar ponosni!

nastavnica Anica Kljajić i učenica Marija Pranjić