Mladi čuvari prirode - Imamo diplome!
Autor: Josipa Antunović, 25. 5. 2017.

U ponedjeljak 22. svibnja 2017. godine obilježili smo Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode Republike Hrvatske. U sklopu obilježavanja, na Lovačkom domu Kunjevci, upriličena je dodjela diploma četvrtoj generaciji Mladih čuvara prirode Vukovarsko-srijemske županije među kojima su i učenici naše škole: Tihana Pandža, Petra Kopić, Juro Martić i Hrvoje Lukačević. Viši stručni suradnik JUVSŽ, Vedran Markić održao je prezentaciju "Ugrožene vrste Vukovarsko-srijemske županije", a nakon toga je uslijedila dodjela iskaznica i diploma te prikladni domjenak uz druženje i igru. Nadamo se da će naši mladi čuvari prirode nastojati svakodnevno opravdavati svoju ulogu te čuvati naš okoliš i prirodu.

Nastavnica: Anamarija Ožvat

Galerija