Sudjelovanje na državnom natjecanju
Autor: Administrator , 28. 6. 2018.

Likovnjaci koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima su: Valena Curić - Gašparević, 3.b, Lana Dominković, 3.b, Marija Pušeljić, 8.r, Andrea Dominković, 7.r, Dora Kopić 6.r i Ana Dominković, 6.r. Njihove radove pogledajte u galeriji slika OVDJE.

Učenice

• 3.b: Valena Curić - Gašparević i Lana Dominković sudjelovanje na državnom natjecanju EUROPA U ŠKOLI na zadanu temu "Moj najdraži hrvatski dvorac".
  • Marija Pušeljić, 8.r, Andrea Dominković, 7.r, Dora Kopić 6.r i Ana Dominković, 6.r. sudjelovanje na državnom natjecanju EUROPA U ŠKOLI na zadanu temu "Moj najdraži europski dvorac".
  • Ana Dominković, 6.r. sudjelovanje na državnom natjecanju  "Tradicija i suvremenost - očuvanje baštine, tradicije i suvremene arhitekture RH" te "Radost slikanja uz glazbu" na zadanu temu Cloude Debussya.