Dan sigurnijeg interneta
Autor: Josipa Antunović, 12. 2. 2021.

Dan sigurnijeg interneta obilježen je 9. veljače 2021. godine uz moto "Zajedno za bolji Internet".

U školi smo cijeli tjedan posvetili sigurnosti na internetu. Učenici su kroz edukativne animirane filmove, slikovnice, digitalne igre i izradu plakata stekli osnovna znanja o sigurnosti na internetu. Puno smo razgovarali o njihovom svakodnevnom korištenju interneta i kako biti siguran na internetu.

Učenici 6. a i 6. b razreda sudjelovali su na Webinaru za djecu i mlade pod nazivom "Gdje si ti u digitalnoj džungli?".

Učenici od 4. do 8. razreda sudjelovali su i u online kvizu na temu sigurnosti na internetu.

Svoja znanja učenici razredne nastave su potvrdili igrajući Dabricu Darku, a učenici predmetne nastave igrajući Interland.

Fotografije pogledajte u galeriji.