Zapisnik s vijeća učenika naše škole

22. rujna 2010. godine održano je vijeće učenika naše škole sa sljedećim dnevnim redom: 1. Izvještaj o izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima učenika O.Š. IVAN GORAN KOVAČIĆ ŠTITAR u protekloj šk. 2009./2010. god. 2.I zbor predsjednika, zamjenika i zapisničara učeničkog vijeća naše škole. 3. Plan aktivnosti za novu šk. god. 2010./2011. 4. Pitanja i prijedlozi.

Prisustvovali su: učenici, nastavnica Klarić Marija, pedagoginja Mara Čović.

Ad. 1.

Pedagoginja škole Mara Čović ja napisala, a Ana Gašparović pročitala izvještaj o izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima u protekloj šk. 2009./2010. god.

Zaključili smo da su naši učenici sudjelovali u mnogim aktivnostima u kojima su predstavili rad nastavnika, roditelja i mnogobrojnih učenika.

Ad. 2.

Na vijeću učenika  jednoglasno smo izabrali novog predsjednicu vijeća učenika-Anu Gašparović, zamjenika-Ivanu Oršolić, zapisničara-Miličić Viktoriju.

Ad. 3.

Na sastanku vijeća učenika donijeli smo akcijski program rada.

Ad 4.

Učenici nisu postavljali dodatna pitanja.