Proljetna škola kreativnosti
Autor: Jasna Vinković, 30. 5. 2022.

Ove školske godine daroviti učenici naše škole sudjelovali su u projektu „Škola za 21. stoljeće, škola za kreativnost“ u organizaciji udruge „Klikeraj“ iz Osijeka .

Aktivnosti su bile planirane za učenike četvrtog razreda koji su svoju darovitost pokazali u kreativnim radionicama koje su vodile knjižničarka Maja Pavičić, učiteljica Josipa Antunović i pedagoginja Marina Šarić, te za učenike od 5. do 8. razreda koji su sudjelovali u projektnom učenju na temu Površina pod mentorstvom nastavnice matematike Jasne Vinković i pedagoginje Marine Šarić.

Rezultat njihovog rada i učenja novi je školski grb koji je prezentiran na Proljetnoj školi kreativnosti u Osijeku 28. svibnja 2022. Toga dana okupilo se 150 darovitih „klikeraša“ iz cijele Slavonije. Nakon prezentacije rada naši su učenici sudjelovali u radionicama prema vlastitom izboru. Ugodno druženje, zabava i učenje dovelo je naše učenike do zaključka da želimo sudjelovati i iduće godine i tome se jako veselimo.

Više fotografija možete pronaći ovdje