100. dan škole
Autor: Maja Pavičić, 13. 2. 2023.

Učenici predmetne nastave obilježili su ovaj dan uz kviz znanja za utvrđivanje naučenoga tijekom prvih 100 dana nastave. U kvizu su sudjelovale mješovite ekipe učenika od 5. do 8. razreda, a pitanja su obuhvaćala dosadašnje gradivo svih predmeta svih razreda.

Najuspješnija je bila ekipa CP u sastavu Gabriela Knežević, Lucija Miličić, Pavao Dabić, Darko Debak i Marko Pušeljić, a o drugom i trećem mjestu zbog izjednačenja čak tri ekipe odlučilo je pitanje procjene nakon kojega je na drugom mjestu završila ekipa CURE, a na trećem ekipa kreativnog imena EKIPA.

Učenicima je kviz bio zabavan, mnogi su istaknuli kako je bilo zanimljivo što su morali surađivati s učenicima iz različitih razreda, a gotovo svi bi voljeli uskoro ponovo sudjelovati u nečemu sličnome.

Učenici razredne nastave obilježili su ovaj dan ponavljanjem naučenih sadržaja, a svi su zadatci bili u znaku broja 100. Izrađivali su krune, dizajnirali majice, nabrajali 100 različitih pojmova, pisali petostih, te uživali u drugim brojnim aktivnostima. U konačnici svi su dobili diplomu za uspješan kraj nastavnog dana.

Više fotografija pronađite u galeriji.

Nastavnica Jasna Vinković