Dan športa u našoj školi (održan 5.listopada)
Autor: Nikola Domazet, Petar Filipović, Marija Filipović, Eva Benaković, Matea Miličić, Matea Debak, Eugen Buzov, 11. 10. 2011.

Na dan športa vladala je uzbudljiva atmosfera. Učenici su se okupili ispred škole i točno u 9 sati počelo je odmjeravanje snaga. U nastavku pročitajte rezultate te pogledajte koje smo zanimljive trenutke zabilježili.

Prvo na redu je bilo svladavanje poligona. Tu aktivnost su otvorili učenici 5. i 6.razreda te su se petaši pokazali uspješniji. Zatim su na red došli sedmaši, a tu je bitku dobio 7.a. Na kraju su nastupili i osmaši , te se tu 8.a pokazao bolji. U drugom krugu 5.r je na opće iznenađenje svladao i pobjednički sedmi razred, ali su učenici 8.a ipak na kraju bili najbolji u svladavanju poligona. Čestitamo 8.a razredu!

Nakon kratkog predaha uslijedila je nova disciplina, potezanje užeta. Rezultati su sljedeći...Peti razred je pobijedio šesti, 7.b je pobijedio 7.a, 8.a je pobijedio 8.b. U drugom krugu 7.b je pobijedio 5.r, a u finalu 8.a je slavio protiv 7.b razreda. Čestike (još jednom) 8.a razredu!

Dan se nastavio u smjeru nogometa, graničara i odbojke... U nogometu najbolji se pokazao 8.b razred. Bravo dječaci! Fotografije pogledajte ovdje.