Marina Šarić

Riječ pedagoga
Završna akcija " Pomoć našoj Barbari"
Autor: Mara Čović, 17. 1. 2012.

23. prosinca 2011. godine u prvom razredu je bila velika svečanost. Nakon dužeg izbivanja iz škole zbog bolesti u školske klupe se vratila naša učenica Miličić Barbara.

Učenici sa svojom učiteljicom Sonjom Marić su Barbari priredili školsku priredbu na kojoj su joj poklonili računalo, koje će joj pomoći u savladavanju čitanja i pisanja. Na prijedlog učenika Učeničkog vijeća organizirana je humanitarna akcija za kupnju računala za Barbaru. Na našu sreću i  pomoć svih naših učenika i učitelja, te donatora  uspjeli smo sakupiti novac za kupnju računala.

Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način pridonijeli svojom dobrotom i prilogom da našoj Barbari i njenoj obitelji uljepšamo Božične blagdane. Želimo brz oporavak i ozdravljenje Barbari i da nam se što prije vrati u školu.