Objavljen katalog stručnog usavršavanja za razdoblje svibanj - kolovoz 2012.
Autor: Dajana Jozanović, 4. 5. 2012.

Na internetskim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje 2. svibnja 2012. godine u rubrici Stručno usavršavanje objavljen je katalog stručnih skupova za razdoblje svibanj - kolovoz 2012.

Skupovi su, kako je uobičajeno, objavljeni po predmetnim područjima i savjetnicima. Iz Agencije podsjećaju da se svi odgojno-obrazovni radnici za određeni skup moraju prijaviti online na www.ettaedu.eu.

Uskoro će biti objavljen i katalog stručnog usavršavanja za razdoblje rujan - prosinac 2012. da bi ravnatelji škola i odgojno-obrazovni radnici mogli planirati svoje stručno usavršavanje do kraja kalendarske godine. Podaci koji nedostaju u navedenim skupovima za razdoblje rujan - prosinac 2012. naknadno će biti dopunjeni.

Katalog skupova po predmetnim područjima za razdoblje od svibnja do kolovoza može se vidjeti na internetskim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Izvor: http://www.azoo.hr/