Dnevni boravak za skrb o osobama s mentalnim i intelektualnim oštećenjima u Županji
Autor: Marija Klarić Brdarić, 23. 4. 2013.

Učenici 4.i 5.  razreda bili su u posjeti u Dnevnom boravku za skrb o osobama s mentalnim i intelektualnim oštećenjima u Županji. Učenici su bili u pratnji učiteljica Mirele Živković, Branke Blažević i Marije Klarić Brdarić, a pridružila se i gđa. Dabić, majka Svena Dabića.

Učenici 4. i 5. razreda bili su u posjeti u Dnevnom boravku za skrb o osobama s mentalnim i intelektualnim oštećenjima u Županji. Posjetili smo ih u srijedu 17.4.2013.godine. Korisnici Dnevnog boravka dočekali su nas raširenih ruku s osmjesima na licima. Za početak im je prikazan igrokaz "Srce", u kojem su glumile Anna-Marie Gašparović (5.r.), Maria Vincetić, Ruža Lešić, Lorena Lešić i Kristina Vidović (4.r.), koji je oduševio publiku. Dramskoj se skupini na pozornici pridružio i Sven Dabić (4.r.) te su otplesali "Bubamarca", a nakon te pjesme svi smo zajedno plesali i uživali u glazbenim trenutcima. Zatim smo se opustili uz kavu, sok i kekse te smo se bolje upoznali i stvorili neraskidiva prijateljstva. Zabavu smo nastavili uz radionicu u kojoj smo stvarali "čarobna stabla" uz pomoć slamčica i naših prstića. U prilogu pogledajte kako nam je bilo.

evoslika.zip (22.99 MB)