S bibliobusom u prvi razred
Autor: Marija Klarić Brdarić, 23. 10. 2013.

Učenici prvoga razreda postali su ponosni članovi bibliobusne službe Vukovarsko-srijemske županije. Svake godine Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci povodom Mjeseca hrvatske knjige (15.10. - 15.11.) daruje učenicima prvih razreda besplatnu jednogodišnju članarinu u bibliobusu. Knjižničar Vladimir Vranješević počastio je učenike čitanjem slikovnice "Uljuđeni vuk" koja ih je oduševila. Kroz tu slikovnicu spoznali su koliko je čitanje važno i dragocjeno. Učenici su osim priče dobili i svoje iskaznice za bibliobus, mali dar i bombone za kraj. Bilo je jako lijepo i ugodno družiti se u knjižnici na kotačima.

Raspored dolazaka bibliobusa možete pogledati na poveznici  http://www.gkvk.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=69

Ovaj raspored vrijedi do kraja 2013. godine.