Odlazak u cjelodnevni boravak za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima u Županji
Autor: Marija Klarić Brdarić, 8. 5. 2018.

Učenici naše škole ponovno su bili gosti u Cjelodnevnim boravku za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima. Sudjelovali su učenici 3.a razreda, pod vodstvom učiteljice Sonje Marić, učenici 4.a razreda, pod vodstvom učiteljice Marije Gašparović, kao i dvije učenice 8. a razreda. Prikazali su vrlo zanimljive recitacije, otpjevali prekrasne pjesme, glumili igrokaz s vrlo zanimljivom porukom te plesali tzv."Pačji ples" koji nas je sveprisutne oduševio. Nakon programa, svi smo se zajedno poslije podružili uz sok i kekse i razmijenili smo dojmove koji su nadasve pozitivni. Naravno, sve se ovo ne bi niti ostvarilo da nije bilo mama naših učenika koje su ih vozile te im i ovim putem zahvaljujemo.

Fotografije pogledajte pod opširnije.

Učenici naše škole ponovno su bili gosti u Cjelodnevnim boravku za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima. Sudjelovali su učenici 3.a razreda, pod vodstvom učiteljice Sonje Marić, učenici 4.a razreda, pod vodstvom učiteljice Marije Gašparović, kao i dvije učenice 8. a razreda. Prikazali su vrlo zanimljive recitacije, otpjevali prekrasne pjesme, glumili igrokaz s vrlo zanimljivom porukom te plesali tzv."Pačji ples" koji nas je sveprisutne oduševio. Nakon programa, svi smo se zajedno poslije podružili uz sok i kekse i razmijenili smo dojmove koji su nadasve pozitivni. Naravno, sve se ovo ne bi niti ostvarilo da nije bilo mama naših učenika koje su ih vozile te im i ovim putem zahvaljujemo.