Početak radionica iz čitalačke pismenosti Projekta PIN
Autor: Marija Klarić Brdarić, 19. 9. 2018.

Danas su započele radionice iz čitalačke pismenosti u sklopu Projekta PIN : Pismenost inicijativa napretka ukupne vrijednosti 726.252,60 HRK koji provodi Obrtničko-industrijska škola Županja s partnerima O.Š. Mijat Stojanović iz Babine Grede, O.Š. Ivan Goran Kovačić iz Štitara te Lokalnom agencijom za razvoj Vjeverica d.o.o.Projekt je financirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a intenzitet potpore dodijeljenih bespovratnih sredstva iznosi 100%, odnosno 726.252,60 HRK što je najviši mogući iznos sufinanciranja. Na radionicama sudjeluju učenici 8. razreda, ukupno njih pet. Predviđeno je da se sastajemo dva puta mjesečno. Na današnjem smo druženju dogovorili redoslijed čitanja vrlo zanimljivih knjiga. Tako u rujnu čitamo Tajni dnevnik Adriana Molea autorice Sue Townsend. Svakako ćemo redovno obavještavati što radimo i kako se zabavljamo. Pratite nas :)