6. DRŽAVNO NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS
Autor: Marija Klarić Brdarić, 21. 11. 2018.

PRIJENOS UŽIVO I ONLINE GLASANJE

Svi roditelji, prijatelji, učitelji i dr. koji neće biti u mogućnosti prisustvovati 6. državnom Natjecanju u čitanju naglas u Sisku, na internetskoj će stranici Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak (https://www.nkc-sisak.hr/) moći pratiti prijenos Natjecanja uživo, u četvrtak, 22. 11. 2018. od 16:00 sati i u petak, 23. 11. 2018. od 10:00 sati.

Nakon nastupa svih natjecatelja slijedi stanka za odluku Prosudbene komisije o pobjedniku. U toj stanci bit će otvoreno i online glasanje na temelju kojega će se dodijeliti Nagrada publike. Poveznica putem koje će svi koji će pratiti prijenos Natjecanja moći dati svoj glas najboljem natjecatelju, bit će također dostupna na vrhu naslovne internetske stranice Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak (https://www.nkc-sisak.hr/) u četvrtak i petak, 22. i 23. 11. 2018. u vrijeme stanke za glasanje. Svaka će osoba koja će pratiti prijenos Natjecanja uživo na stranici sisačke knjižnice moći dati 1 glas natjecatelju /natjecateljici koji prema njegovom mišljenju zaslužuje Nagradu publike. Marija Pranjić, učenica 8. razreda naše škole, nastupa u petak 23. 11. 2018. godine pod rednim brojem 15. Stoga vas i ovim putem molim da odvojite svoje vrijeme i date glas našoj Mariji koja ne predstavlja samo našu školu, nego cijelu Vukovarsko-srijemsku županiju. Hvala!