NOĆ KNJIGE 2021.
Autor: Maja Pavičić, 23. 4. 2021.

Dragi učenici!

Danas, 23. travnja, obilježava se deseta Noć knjige – manifestacija pokrenuta 2012. godine kako bi se barem na jedan dan govorilo o čaroliji stvaranja i radosti čitanja knjiga, a ima za cilj potaknuti kulturu čitanja. Povod za to pružaju nam Svjetski dan knjige i autorskih prava (23. travnja) i Dan hrvatske knjige (22. travnja).

Ovogodišnja tema je Ljekovita moć knjige, a u nastavku imate Escape Room koji krije edukativne i zabavne sadržaje. Čitajte upute, rješavajte zadatke i pronađite sve ključeve kako biste došli do cilja.

Escape Room: https://view.genial.ly/608144fe1395b10d457cae31/presentation-noc-knjige-2021

Zabavite se!