Školsko natjecanje iz znanja i kreativnosti ''Čitanjem do zvijezda''
Autor: Maja Pavičić, 20. 12. 2022.

Škola je i ove godine sudjelovala u nacionalnom projektu za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja koji je realiziran kroz natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“. Natjecanje je provedeno u dvjema kategorijama: kviz znanja iz odabranih knjiga koje povezuje jedna tema te izrada kreativnog uratka na zadanu temu – Volim London.

Školsko natjecanje održano je 16. prosinca 2022. godine na kojem su tri najbolje učenice u prvoj kategoriji formirale tim za daljnju razinu natjecanja, dok je kreativni uradak individualni likovni rad jedne učenice.

Naime, na županijskoj razini u kvizu znanja sudjelovat će Anastazija Vincetić 8.b, Lea Baotić 8.b i Matea Kobaš 7.a, dok će kreativni uradak predstaviti Petra Živković iz 7.a razreda. Učenice su pod vodstvom knjižničarke Maje Pavičić, a sumentorstvu se pridružuju nastavnica Dajana Kolobarić i vjeroučiteljica Klara Živković.

Djevojke, želimo vam svu sreću na županijskoj razini!