Valentinovo
Autor: Marija Klarić Brdarić, 16. 2. 2011.

I ove se godine u našoj školi održala priredba povodom Valentinova. Posebno su ga obilježili učenici više smjene (od 5. do 8. razreda), a posebno niže smjene (od 1. - 4- razreda).

14.2. je dan zaljubljenih ili Valentinovo. U našoj se školi tradiocionalno održava priredba povodom tog dana. Učenici osmog razreda organizirali su priredbu s različitim igrama u kojima su pobjednici dobili i vrijedne nagrade. Niža je smjena imala program u kojem su učenici recitirali, pjevali, plesali i glumili, a na kraju su otplesali i Ples srdaca.

Mali su knjižničari ponovno bili u posjeti Golubovima. Nisu došli praznih ruku. Naime, učenici 2.razreda sa svojom učiteljicom Brankom Blažević izradili su čestitke u obliku srca salvetnom tehnikom. Naravno, našlo se tu i slatkiša i grickalica koje smo svi zajedno degustirali.

Srca čestitkePano 2. razreda

Golubovi čitaju poruke u čestitkama  Male knjižničarke kod Golubova

Hoki-Poki ples 2. razreda-priredba Valentinovo  Ritmika-ples

Ples srdaca  Ples srdaca